فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه خاکه / صادرات فیروزه خاکه نیشابور باکیفیت

صادرات فیروزه خاکه نیشابور باکیفیت

صادرات فیروزه خاکه نیشابور با کیفیت، در این مرکز فروش آنلاین صورت می گیرد. لذا مشتریان گرامی می توانند به سایت فروش اینترنتی این مرکز مراجعه نموده و از محصولات دیدن نمایند.

صادرات فیروزه خاکه نیشابور

صادرات فیروزه خاکه نیشابور

همان طور که مستحضر هستید یکی از مهم ترین و بزرگترین معادن استخراخ سنگ های فیروزه ای، معادن شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی می باشد. کیفیت و مرغوبیت سنگ های استخراجی از از این مرکز قابل قیاس با دیگر انواع سنگ های فیروزه ای نبوده و نخواهد بود.
سنگ های فیروزه خاکه نیشابور در جهان چنان شهرت و اهمیت پیدا نموده اند که بحث صادرات این محصول در ایران بسیار پر رونق و پر بازده می باشد.
تشخیص و مشخص کردن سنگ های فیروزه ای اصل نیشابور از موارد تقلبی این محصول کار بسیار دشواری می باشد از این توصیه ما در این زمینه به تمامی مشتریان صادراتی این محصول این است که نسبت به خرید این محصول از مراکز معتبر اقدام نمایند.
رنگ های سنگ فیروزه ای با تن های زیر دیده می شود:

  • رنگ آبی آسمانی
  • رنگ آبی تیره
  • رنگ سبز روشن
  • رنگ سبز تیره

جالب است بدانید سنگ های فیروزه ای در زمان تماس با مواد شیمیایی و حتی مواد آرایشی خاصیت و رنگ دهی خود را از دست می دهند و همچنین جلای این محصول نیز کاهش پیدا می کند. و از آن جایی که در تولید بیشتر زیورآلات های زنانه و مردانه از سنگ های فیروزه ای استفاده می شود، بهتر است در هنگام استحمام و استفاده از مواد شوینده زیورالات فیروزه ای استفاده نشوند.
تولید زیور آلات های از جنس فیروزه نیشابوری از دیدگاه بسیاری از روانشناسان طب سنتی امری بسیار تحسین بر انگیزی می باشد زیرا خواص و فواید این نوع سنگ در دفع اکثر بیماری های روحی و روانی بسیار تایید شده و درست می باشد.

صادرات فیروزه خاکه نیشابور

فروش عمده سنگ فیروزه خاکه

فروش سنگ فیروزه خاکه در این سایت با هدف عمده فروشی به تمامی نقاط کشور ممکن می باشد. حال برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود می توانید با راه های ارتباطی موجود با ما در ارتباط باشید. تحویل سفارشات شما خریداران عزیز در کمترین مدت زمان ممکن صورت می پذیرد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

خریدار انواع سنگ فیروزه خاکه به صورت عمده

انواع سنگ فیروزه خاکه به صورت عمده توسط خریداران معامله می شوند. این محصولات در …

دیدگاهتان را بنویسید