فروش سنگ فیروزه
خانه / توپاز صورتی / فروشگاه سنگ توپاز صورتی درجه یک

فروشگاه سنگ توپاز صورتی درجه یک

فروشگاه های مختلفی در شهرهای کشور، عرضه سنگ توپاز درجه یک را در رنگهای مختلفی از جمله صورتی عرضه می کنند که مورد استقبال ویژه خریداران قرار گرفته است.
سنگ توپاز جزو جدیدترین سنگهای زینتی به حساب می اید که توانسته قشر عظیمی از طرفداران سنگ را به سمت خود جلب کند. زیبایی این سنگ به حدی چشم نواز است که خیلی ها آن را تلفیقی از یاقوت و زمرد می دانند که توانسته مزایای ظاهری و باطنی هر دوی آنها را در خود جمع کند و از این رو، به سرعت توانسته به محبوبیت بالایی در نزد مصرف کنندگان برسد.

فروشگاه سنگ توپاز
فروشگاه سنگ توپاز صورتی درجه یک

خواص سنگ توپاز صورتی

سنگ توپاز رنگهای مختلفی دارد که از جمله محبوبترین آنها رنگ صورتی است؛ چراکه مصرف آن در نزد بانوان بسیار بالاتر از آقایان می باشد و استفاده آنها از سنگ صورتی، طبیعی به نظر می رسد. البته رنگ سنگ، تاثیر چندانی روی خواص کلی آن نمی گذارد. البته در یکی دو خاصیت موثر است؛ لکن کلیت آن تغییری پیدا نمی کند. لذا برای اینکه خواص سنگ توپاز را در چند عبارت خلاصه کنیم، می توانیم بگوییم که این سنگ در تقویت اعصاب بسیار اثر می گذارد؛ التهاب و ناراحتی درد مفاصل را کاهش می دهد؛ اضطراب را می کاهد و حتی کابوس های ممتد را که ممکن است هر فردی به آن گرفتار شود، دور می کند. از این رو، این خواص نیز در افزایش خرید و فروش سنگ توپاز تاثیر مثبت گذاشته است.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

قیمت نگین توپاز

قیمت هر قیراط نگین توپاز صورتی

قیمت گذاری بر روی انواع نگین توپاز مانند توپاز صورتی، ابی، زرد و … بر …

دیدگاهتان را بنویسید