فروش سنگ فیروزه
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت هر قیراط سنگ توپاز

قیمت هر قیراط سنگ توپاز

اگر میخواهید سنگ توپاز خریداری نمایید و از قیمت هر قیراط آن مطلع نیستید هم اکنون می توانید با ما ارتباط بگیرید تا مشاوران این مجموعه شما را در زمینه خرید راهنمایی نمایند.
سنگ توپاز به صورت قیراطی به فروش می رسد یعنی بر روی هر قیراط از این نگین در هنگام خرید و فروش قیمت گذاری می شود لازم به ذکر است که بدانید هر یک گرم برابر با پنج قیراط می باشد.
معادن مختلفی در جهان موجود می باشد که از آنها سنگ توپاز استخراج می شوند و جالب است بدانید که اینکه سنگ توپاز از چه معدنی و به چه شکل استخراج شده است بر روی قیمت ان تاثیر گذاری نمی باشد و این کیفیت، اندازه، زیبایی، نوع تراش، نوسانات بازار و … می باشد که باعث می شود سنگ توپاز در بازار با قیمتهای متفاوتی خرید و فروش شود.

نگین توپاز اصل
نگین توپاز اصل

راهی مناسب برای خرید عمده سنگ توپاز

یکی از راه هایی که از آن طریق می توانید سنگ توپاز را با قیمت های مناسب تهیه نمایید ارتباط گرفتن با تامین کنندگان دست اولی است که در کشور در حال فعالیت هستند.
مجموعه تجاری یکتا گوهر ضمن سابقه و تجربه فراوان در زمینه انواع سنگ های قیمتی و یکی از تامین کنندگان دسته اول و معتبر در این زمینه شما کاسبان و فروشندگان عزیزی را که به دنبال خرید عمده انواع سنگ توپاز هستید را با کیفیت ها و قیمتهای متنوع، تامین می نماید.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

بهترین فیروزه نیشابور

قیمت خرید بهترین فیروزه نیشابور خام

تمایل به خرید بهترین فیروزه نیشابور موجب شده است که قیمت خرید آن در سایت …

دیدگاهتان را بنویسید