فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / قیمت هر گرم فیروزه نیشابور درجه یک

قیمت هر گرم فیروزه نیشابور درجه یک

قیمت هر گرم فیروزه اصل نیشابور بسیار متنوع است ما در این متن سنگ فیروزه نیشابور را به ۳ درجه ی ۱ و ۲ و ۳ تقسیم کرده ایم:

درجه ۳: قیمت بین گرمی ۲٫۰۰۰ الی ۵٫۰۰۰ تومان

درجه ۲: قیمت بین گرمی ۶٫۰۰۰ الی ۱۲٫۰۰۰ تومان

درجه ۱: قیمت بین گرمی ۱۳٫۰۰۰ الی ۳۰۰٫۰۰۰ تومان

توجه داشته باشید که قیمت ها مربوط به خرید و فروش به صورت عمده می باشد و مبنا خرید عمده حداقل ۱ کیلو گرم در نظر گرفته شده است.

قیمت هر گرم فیروزه نیشابور درجه ۳

علت اینکه به این نوع فیروزه نیشابور درجه ۳ می گویند این است که فیروزه ها رنگ و کیفیت خوب و مناسبی ندارد در ادامه شما را با چند بارخانه فیروزه نیشابور درجه ۳ آشنا می کنیم. به این نوع فیروزه ها، فیروزه ضعیف و یا فیروزه دنباله گفته می شود:

فیروزه نیشابور درجه 3

قیمت سنگ فیروزه اصل

فیروزه درجه 3

قیمت هر گرم فیروزه نیشابور درجه ۲

فیروزه های نیشابور درجه ۲ معمولا قیمتی در بین گرمی ۶ الی ۱۲ هزار تومان دارند که رنگ و کیفیت این نوع فیروزه، نسبت به بارخانه های فیروه درجه سه، بیشتر می باشد که در ادامه تعدادی از این بارخانه های را مشاهده می کنید:

فیروزه درجه 2

قیمت هر گرم فیروز نیشابور

فیروزه نیشابور درجه 2

قیمت هر گرم سنگ فیروزه نیشابور درجه ۱

بارخانه های فیروزه درجه یک، رنگ بسیار زیبا و کیفیت بسیار مرغوبی دارند. این بارخانه های غالبا در طیف رنگی آبی هستند. این بارخانه ها معمولا از پایه قیمتی گرمی ۱۳ هزار تومان در بازار به صورت عمده به فروش می رسد تا قیمت گرمی ۳۰۰ هزار تومان که در ادامه تعدادی از این بارخانه های را با هم می بینیم:

فیروزه نیشابور درجه 1

قیمت سنگ فیروزه نیشابور

فیروزه درجه 1 نیشابور

فیروزه درجه یک نیشابور

سوال: بر چه اساس قیمت این بارخانه ها بالا یا یایین می آید؟

برای پاسخ به این سوال حتما مقاله عوامل موثر بر روی قیمت فیروزه نیشابور را مطالعه بفرمایید چرا که به طور کامل و مفصل در این باره یعنی عوامل موثر بر روی افزایش و یا کاهش قیمت فیروزه توضیح داده شده است.

مهمترین عامل افزایش قیمت سنگ فیروزه

به جرعت می توان این موضوع را بیان نمود که مهمترین عامل افزایش قیمت هر گرم سنگ فیروزه نیشابور، رنگ نگین فیروزه می باشد، گرانترین و با ارزشترین سنگهای فیروزه نیشابور در طیف رنگی آبی هستند و هر چه فیروزه آبی تر باشد قیمتش افزایش پیدا می کند.

چگونه به طور دقیق از قیمت فیروزه مطلع شویم؟

برای مطلع شدن از قیمت فیروزه به طور دقیق بایستی ابتدا نوع بار فیروزه ای که می خواهید خریداری کنید را مشخص کنید و سپس حجم خریدتان را مشخص نمایید و در نهایت نزد فروشنده بروید و بار فیروزه را از نزدیک ببینید تا به طور کاملا دقیق، قیمت هر گرم فیروزه مورد نظرتان مشخص شود.

فروش عمده فیروزه نیشابور

عزیزانی که قصد خرید سنگ فیروزه نیشابور به صورت عمده (حداقل یک کیلوگرم) را با قیمتهای و کیفیتهای مناسب دارند با این مرکز فروش عمده فیروزه نیشابور در ایران و جهان می توانند از طرق پلهای ارتباطی زیر ارتباط بگیرند.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

انگشتر فیروزه اصل نیشابور

سایت فروش انگشتر فیروزه اصل نیشابور

بهترین سایت اینترنتی فروش انگشتر فیروزه اصل نیشابور آیا می دانید که کدام یک از …

دیدگاهتان را بنویسید